Levitra generika

Levitra generika vardenafil 20mg je přesnou kopií k slavné Levitře od Bayer. Složení generické Levitry je naprosto totožné s originálním přípravkem. Kvantitativně a kvalitativně mají shodný obsah účinné látky vardenafil a obdobnou lékovou formu potahovaných tablet. Studie prokázaly, že generická Levitra je bioekvivalentní s původním originálním lékem Levitra.

Vardenafil 20mg koupit

Užívání přípravku generická Levitra

Tableta se užívá přibližně půl hodiny před předpokládaným sexuálním stykem. Účinkuje cca 8-12 hodin. Levitra generika úspěšně léčí problémy s erekcí. Dávka vardenafil 20mg umožňuje každému muži dosáhnout kvalitní erekci a užívat si milování kdykoliv v průběhu doby působení léčiva. Vardenafil zlepšuje prokrvení pohlavního údu a tím pomáhá snadno dosáhnout a udržet pevnější erekci a brzy opakovat jí po ejakulaci, pokud je muž sexuálně vzrušen.

Úvodní dávka vardenafilu je 10 mg. Pokud se však ukáže jako neúčinná, může být zvýšena na 20mg.

Tučné jídlo a alkohol v malých dávkách nemají vliv na účinek tohoto přípravku. Generická Levitra nefunguje bez sexuální stimulaci!

Stejně jako všechny léky, může mít i Levitra generika 20mg nežádoucí účinky, které se ale nemusí objevit u každého pacienta. Mezi nejčastěji hlášené nežádoucí účinky patří ´bolest hlavy, bolest zad, ospalost, krvácení z nosu. Nežádoucí účinky Levitra generika jsou obvykle mírné a přechodné.

Léčba erektilní dysfunkce léčivem vardenafil 20 mg má kontraindikace. Úzký okruh pacientů léčbu vardenafilem určitě by měli konzultovat s lékařem, zvláště pokud trpí následujícími onemocněními:

  • angina pectoris;
  • srdeční selhání
  • přecitlivělost na vardenafil nebo kteroukoliv složku přípravku Levitra generická;
  • onemocnění jater nebo ledvin;
  • vrozená deformace penisu;
  • leukémie

Neužívejte vardenafil současně s léky obsahujícími nitráty nebo léky schopné uvolňovat oxid dusnatý.

Přípravek je určen pro dospělé muži (≥ 18 let), kteří mají potíže s erekcí.

Prodej Levitra generická

Vardenafil je léčivo na lékařský předpis. Před zahájením léčby vardenafilem je důležité provést lékařské vyšetření.

Proč by muži, kteří mají problémy s erekcí, měli koupit Levitra generická? Vardenafil patří mezi nejúčinnějším způsobům léčby erektilní dysfunkce a impotence. Přípravek Levitra generika je bezpečný a dobře snášen u pacientů různých věkových skupin. Trvalá léčba vardenafilem zajišťuje nejen zdravou erekci, ale také zlepšuje její kvalitu.