Vitria (Levitra Strips)

Vitria (Levitra Strips) je vylepšená verze generické Levitry indikovaná k léčbě erektilní dysfunkci a k zlepšení erekce při sexuální stimulaci. Každé balení Vitria obsahuje 10 proužků s léčivem vardenafil 20 mg, který má jemně mátovou příchuť. Proužek Levitra se vloží pod jazyk, kde se nechá volně rozpustit. Přípravek nevyžaduje zapití vodou. Sáčky Vitria jsou malé a diskrétní. Levitra Strips s mátovou chutí patří k nejlepším náhradám za tablety Levitra.

Léky na bázi látky vardenafil samy o sobě totiž erekci nevyvolávají, sexuální stimulace je nezbytná. Vardenafil nemá vliv na libido (chuť do pohlavního styku). Zvyšuje však schopnost svalových buněk topořivých těles penisu udržet krev, a tím udržet dostatečně pevnou a kvalitní erekci. Po ejakulaci erekce normálně odezní.

Prodej Vitria Levitra

Vitria Levitra Strips se užívá přibližně 10-15 minut před předpokládaným sexuálním stykem. Účinek přetrvává 5-6 hodin. Doporučená zahajovací dávka vardenafilu je 10mg, nezávisle na příjmu potravy.

Léčba erektilní dysfunkce léčivem vardenafil má kontraindikace. Úzký okruh pacientů léčbu vardenafilem určitě by měli konzultovat s lékařem, zvláště pokud trpí následujícími onemocněními:

  • angina pectoris;
  • srdeční selhání
  • přecitlivělost na vardenafil nebo kteroukoliv složku přípravku Levitra generická;
  • onemocnění jater nebo ledvin;
  • vrozená deformace penisu;
  • leukémie
  • výrazné poklesy krevnítlaku

Neužívejte vardenafil současně s léky obsahujícími nitráty nebo léky schopné uvolňovat oxid dusnatý.

Při správném užívání tohoto přípravku, tj. dodržujete-li přesně pokyny nařízené lékařem a doporučené dávkování, není výskyt nežádoucích účinků pravděpodobný. Možné nežádoucí vedlejší účinky zahrnují zarudnutí pokožky obličeje a krku, ucpaný nos, bolest hlavy pocit nevolnosti. Při předávkování byly hlášeny bolesti zad.

Vardenafil bez předpisu

Náš web nabízí Vám koupit Levitra generika odkudkoliv. Nemusíte už jít do kamenné lékárny nebo hledat jakým způsobem sehnat recept. Ptostřednictvím internetu se dá vardenafil koupit bez předpisu a za dobré ceny. Nemáme stanovenou minimální cenu nákupu – zasíláme zboží bez poplatku za poštovné a dopravu!